18 Eylül 2017 Pazartesi

Rimmel London Fresher Skin Fondöten

Merhaba, epey zamandır yazı yazmıyor gibiyim. Oysa o kadar çok şey biriktiki.. Tek tek paylaşmaya başlamak lazım diye düşündüm ve yazmaya bu sıralar sıkça kullandığım fondöten olan Rimmel London markasına ait olan Fresher Skin fondöten. Ürün gördüğünüz gibi cam bir kavanozda 25 ml. ve SPF 15 içerdiği için ben yazın epey kullandım. 
Ürün o kadar sıvı ki, neden kavanozda diye her defasında söylendiğim doğrudur. İlk başlarda anlaşamadığım bu fondöten sonradan kendini biraz daha sevdiirmeyi başardı. 
Kapatıcılığı azdan ortaya doğru tamamen kapatıcı özelliği kesinlikle yok. Ama cilt tonunu eşitlediği için ve ciltte verdiği serinlik için yaz boyu benimleydi. 
Elbette sevmediğim yanlarıda var, bu kadar sıvı biir yapıda ürün nasıl kavanozda olur. Kesinlikle köpük formda değil. El daldırıp almak oldukça hijyenik olmadığı için spatula veya sünger ucuyla veya fırçayla alman şart.
 Ciltte kalıcı olan bir ürün değil. 3-4 saatte ne kadar sabitleseniz bile uçuvermiş gibi oluyor bu ürün. Yani uzun geceler için de hiç uygun değil. BB krem niyetine kullanabilirsiniz. Verdiği aydınlığı sevebilirsiniz. Çok fazla cilt kusurunuz yoksa da sevebilirsiniz.  Aloe vera, papatya özleri olduğu için cildinize de iyi gelecektir. Bitince almam, onun yerine bu markanın daha iyi fondötenleri var, yenilerini denemek yerine bildiğimizden yola devam edebiliriz bence. :)

Ürünün fiyatı; 23-25 TL arası indirimlerle daha da uygunada bulabilirsiniz.

Sevgiyle,

0 yorum:

Yorum Gönder