20 Ekim 2016 Perşembe

Sleek Highlighting Palette - Solstice ( Aydınlatıcı Paleti )


Merhaba. bildiğiniz üzere artık " Sleek " markası tüm Türkiye'de " Gratis " mağazaların da yerlerini aldı. Birbirinden güzel ürünleriyle, uygun fiyatlarıyla kendini daha da sevdirdi.  Sleek markasının " Aydınlatıcı paletleri " bu güzel ürünlerinden biri. 
Bu markanın, 2 çeşit aydınlatıcı paleti var. Solstice ve Precious Metals .. Solstice paletinden bahsetmek istiyorum biraz. 

Paketi açtığımızda altın renkli, harika bir ambalajı var. Bence çoğu güzellik ürünlerinde ambalaj çok önemli. Ürünü açtığımızda 4 adet farklı renklerde oluşan aydınlatıcılar, bir adet fırça ve genişçe aynası var. Dışarıda kullanım için her şeyini düşünmüşler. Bir krem üç de pudra formunda aydınlatıcı var.  


Ürünler pigmentli, bolca aydınlık fresh bir görüntü sunabiliyorlar. Ürünün swatch'ları üstte göründüğü gibi. Parmak uçlarıyla bir kere alınıp elin üzerine sürüldüğünde bile, harika aydınlık veriyor her bir rengi.  Ama en yoğun rengi lila renkli olan Hemisphere isimli olan yani, elimde ki sağdan ikinci sıradaki. 


Sleek bu aydınlatıcıların her biri için kullanım kolaylığı  sağlayacak doğru yerlerde kullanalım diye tek tek göstermiş. 

1- Ecliptic, paletteki tek krem far. Kaş altı için kullanın demiş. Ama kuru bir cildiniz farsa bu krem aydınlatıcıyı farklı bölgelerde de kullanabilirsiniz. Pigmenti çok yoğun değil ama az da değil. Kararın da bence.

2- Subsolar, paletteki en az pigmentli olan ürün budur bence. Bunun için olsa gerek burun üstü için kullanın demiş. Doğru demiş. :)

3- Hemisphere, En pigmentli üründür palette ki bence. Elmacık kemikleri aydınlatmak için kullanılıyormuş. Kalıcı ve pigmentli olduğu için fazla aydınlık sevenler için kullanılabilir. Ama günlük kullanıma bence çokta uygun değil. Daha çok özel gün ve geceler için kullanılabilir.

4-Equinox, paletteki son ürün ise bronz'a dönük olan bu aydınlatıcı için dudak üstü demiş. Bence çokca yerde kullanabilirsiniz.göz pınarlarını aydınlatmatan tutun herşeyde bence.  


not: resim alıntıdır.

Ürün bence çok güzel, paket açıldıktan sonra 24 ay kullanım süresi varmış. Gratiste ki fiyatı indirimsiz 55 TL civarında, indirimler de daha da uyguna bulabilirsiniz. 

Sevgiler!

3 yorum:

  1. renklere bayıldım , indirimde rastlarsam alabilirim :)

    YanıtlaSil
  2. Bende sleekten palet aldım harika cidden :)

    YanıtlaSil
  3. Henüz markanın bir ürününü almadım ama merakta etmiyor değilim :)

    YanıtlaSil