21 Eylül 2016 Çarşamba

Zigavus Pharma - Extra Plus Sarımsaklı Şampuan


Merhaba, saçlarının dökülmeleriyle uğraşan arkadaşlarım burada mı ?! Lise dönemlerimde başlayan saç dökülmelerim ardı arkası kesilmeden devam etti. Hangi ürünü kullanırsam kullanayım, ilk kullanımlarda iyi geldiğini düşünsem de sonralaşan yıkamalarda aynı şekilde dökülmelere devam ettiğini fark ettiğimde farklı arayışlar içine girdim hep.

Sarımsaklı şampuanlar beni hep korkuttu. Çünkü sarımsak kokusuna dayanamayan ben, ya kokarsa ederse diye elim gitmedi bir türlü. Zigavus Pharma markasına ait olan Extra Plus Sarımsaklı Şampuan ise, kesinlikle sarımsak kokmaması ile severek kullandığım bir ürün oldu zamanla. Kesinlikle saçlarımı kurutmadı, hatta saç kremi bile kullanmama gerek kalmadı bu ürünü kullanırken. Saçlarımı yumuşacık yaptı.


 İlk kullanımda hemen dökülmeyi önleyen bir ürün yoktur. Bu ürünün de öyle vaatleri yok. 3 ay düzenli kullanımdan sonra daha net şekilde fark edilebilecek seviyede azalacaktır diyor. Ben  bir bucuk aydır kullanıyorum. Verdiği etkiyi şimdiden sevdim. Krem kullandırmadığı ve kurutmadığı için hatta tararken karışan ve kopan saçlarımı biraz daha azalttığını fark ettim. Tamamen doğal içerikli olduğu için de rahatlıkla kullanmanızı tavsiye edebilirim. Saç tipinize göre istediğiniz ürünlerini seçebilirsiniz.

Satın alabileceğiniz web sitesi; http://zigavus.com/extra-plus-sarimsakli-sampuan/

web sitesinde bu ürün için verdiği bilgiler ise şu şekilde;
Doğal antibiyotik olarak Anadolu’da yıllardır kullanılan mucizevi bitki sarımsak, saç dökülmesi sorununda doğal çözümlerden biridir. Saça direkt olarak uygulanan sarımsağı, kokusundan dolayı birçok kişi kullanmaya çekinir. Saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya kalan kişilere Zigavus’un uzmanları tarafından her türlü testten geçirilerek üretilmiş ve hiçbir yan etki içermeyen Sarımsaklı Şampuanı öneriyoruz. Zigavus Sarımsaklı Şampuan, içinde barındırdığı vitaminiyle yoğun saç dökülmesini engellemektedir. Diğer şampuanların gördüğü temizleme işlemini görüp saçılarınızı temizlerken aynı zaman da saç, saç köklerinizi besliyor ve saç derinizin rahat nefes almasını sağlıyor. Daha dolgun bir görünüme sahip olmak artık Zigavus Sarımsaklı Şampuan ile hayal olmaktan çıkıyor.
Tamamen bitkisel içerikli Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, saç köklerinizin beslenmesini engelleyen etmenleri ortadan kaldırır. Saç kökünüzün beslenmesini sağlar. Masaj yöntemiyle saça uygulanan birkaç dakikalık bekletme işleminden sonra durulanarak saçtan temizlenmesi sağlanan şampuan, kükürt oranı istenilen dereceye kadar düşürüldüğü için kokudan arındırılmıştır. Koku endişesi olmadan günlük kullandığınız şampuanlar gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımında ciddi şekilde saç dökülmeleri engellenir, saç kökleri beslendiği için hacimli, parlak, sağlıklı saçlara yerini bırakır. Saçın hızlı uzamasını da sağlayan Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, egzama ve saçkıran hastalıklarında tedaviye destek amaçlı da kullanılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki satışlarıyla marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Zigavus Sarımsaklı Şampuanı eczanelerden, yurt dışında kliniklerden ve güzellik merkezlerinden veya internet adresimizden temin edebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı bir görünüme kavuşması için saç dökülmesiyle savaşan Zigavus Plus Extra Sarımsaklı, sizin de saçlarınıza galip gelecek ve saçlarınızın hacimli görünüm kazanmasını sağlayacaktır.


 Şampuanın kullanımı şu şekilde olmalıdır;
Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.


Şampuanın etkileri;
* Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir.
* Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.
* Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.
* Sarımsak kokusu içermez.
* Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.
* Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller.
* Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.
* pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.
* Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.
* Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.5 yorum:

 1. benimde severek kullandığım bir şampuandı... paylaşım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. birde bunu deneyeyim dökülme için denemediğim yöntem kalmadı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok aşırı bir dökülmen varsa, mutlaka doktora görün. Gerekli testleri yaptırmanı tavsiye ederim.

   Sil
 3. Saçı çabuk yağlanan kişilere önermem. Benim saçlarımı tam anlamıyla temizleyemedi.Güçledirdiğini biraz hissettim ama çok ağırlaştırmıştı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sarımsak özlü şampuanlar genelde saçı kurutur. Yağlı saçlar daha fazla sevebilir bu özelliği bence.

   Sil