18 Haziran 2015 Perşembe

LeSoleil Güneş Görmeyen Kapalı Saçlara Özel Şampuan
           Merhaba, saçlarımla başım epeydir sorunlarda.. Bir çok ürün kullanıyorum saçıma en uygunu bulmak için ama yok, saçlarım dökülüyor ve çok ince telli olduğu için daha da kırılıyor. Bir de boyayınca saçları ekstra kırıklıklar oluyor.. Bir kaç yerde görmüş ve çok merak ettiğim bu şampuanı aldım. İçerdiği bitki ve mineraller doğrultusunda ve pareben, paraffin, sodium lauril, sülfat, sodium laureth ...  içermemesi ve içeriğinin bu kadar temiz olması sebebiyle aldım. Ürün kapalı saçlar için özel üretilmiş. Ama ben kapalı değilim ve bu şampuanı çok sevdi saçlarım şimdilik... Bakalım içeriğin de neler varmış..Ürünün içeriğin de bulundurduğu bitki ve mineraller;BİTKİLER

Biberiye: Saç derisini temizler. Biberiye bitkisi, özelliği nedeniyle saç derisinde temizlik sağlamaya yardımcı olur.

Aloe Vera: Saç köklerini besler. Saç hücrelerinin besin kaynaklarından biri de aminoasitlerdir.
Aloe Vera bitkisi ise, aminoasitler açısından zengin bir kaynaktır. Bu zengin aminoasit kaynağı, saç hücrelerini besler.


Bezelye: Saç tellerini kalınlaştırır. Bezelye, antioksidan bakımından zengin bir bitkidir. Bu özelliğiyle yaşlanmayı geciktiren etkiye sahiptir. Saç köklerine nüfuz eden bezelye özü, saç tellerinin erkenden yaşlanıp zayıflamasını engeller. Saç tellerini kalınlaştırır ve saçlara hacim kazandırır.


Isırgan Otu: Yağ dengesini sağlar. Isırgan otu taşıdığı bileşenler sayesinde yağ dengesini sağlayarak saçların sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Yağ dengesi sağlanan saçlar kepeklenmeye daha dirençli hale gelir. Isırgan, saçların gürleşmesine ve saç tellerinin kalınlaşıp güçlenmesine de destek olur.


Çörek Otu: Saç tellerini kuvvetlendirir. Çörek otu, esansiyel yağ asitleri bakımından zengin bir bitkidir. Bu özelliğiyle saçları kuvvetlendirir, kırılmaları ve yıpranmaları önler. Çörek otunun içeriğindeki vitamin ve mineraller ise, saçın uzamasına yardımcı olur. MİNERALLER


Çinko: Saçların nem dengesini sağlar. Saçların nem dengesini sağlar. Sağlıklı bir saç derisi için gerekli dokuların oluşumuna katkıda bulunur.


Magnezyum: Saç köklerini güçlendirir. Kalsiyumla birlikte çalışan magnezyum, sağlıklı saçların gelişmesine yardımcı olur.

Bakır: Saç rengindeki bozulmaları engeller. Saç yapısının korunmasını sağlayan bakır, saçın orijinal ve sağlıklı dokusunu korumasına yardımcı olur.


Silis: Saç kaybını önlemeye yardımcı olur. Saç köklerini ve tellerini güçlendiren silis, bu özelliğiyle saç kaybını minumumda tutmaya yardımcı olur.

Demir: Saç derisindeki kan oranını dengeler. Saç derisindeki kan oranını dengelemeye yardımcı olan demir, bu özelliğiyle saçları köklerini güçlendirir ve saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.Ürün web sitesin de neden LeSoleil kullanmalıyız cevabını bu şekilde vermiş.

Saçlarımızın da bizim gibi güneş ışığına ve oksijene ihtiyacı vardır. Yeterince güneş ışığı alamayan ve havasız kalan saçlar cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Saç derisi rutubetlenir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine neden olur.

LeSoleil, özel olarak geliştirilmiş "5 Bitki 5 Mineral" formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım yapar. LaLout Sa.   İsviçre danışmanlığında formüle edilmiştir.


Siz de saçlarınız ile zordaysanız bu ürüne şans verin derim. :)  Gratis, Watsons ve bir çok marketler de bulabilirsiniz. Fiyatı, 20 TL çoğu mağazalarda indirimdeydi. :)


Sevgiler.


1 yorum:

  1. Kapalılara göre olduğu için hiç ilgimi çekmemişti. Elimdeki stoğu bitirince muhakkak bakacağım.
    Blog keşif etkinliğinden geliyorum sevgiler :)
    http://hazafgiller.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil